Вхід на сайт

Сучасна жінка

Вічна весна з "Камелія"
Опубликовано, 28 Грудня 2015 р.

«Такої розкішної весни цьогоріч узимку ми ще не бачили», — кажуть ті, хто відкрив для себе продукцію торгової марки «Камелія». І це, як мовиться, не жарт гумору, а реальна правда. Новий рік і все, що з ним пов'язано, — це щось спеціальне в розробках «Камелії». Погодьтеся — квіткові гірлянди, блискучі кульки, хвойні аромати, мерехтіння фірмових «камелієвських» свічок, шурхіт довгих бальних суконь — це і є милі сніжинки вашого Нового року, свята, наповненого шампанським і щасливими словами...
«Камелія», яка ще на зорі незалежності вже дивувала барвами небачених у СРСР троянд, незважаючи на перипетії нелегкого бізнесу та серйозну конкуренцію, не зав'яла, мов осіння клумба, а навпаки, розквітла пишним цвітом. Фірма добре відома її партнерам у Голландії, Еквадорі, Колумбії, Іспанії, Данії, Італії, Великій Британії, в Ізраїлі, Туреччині та Кенії.

Продавати потрібно вміти, це знають усі. Але «Камелія» вже давно збагнула, що запорукою успішного бізнесу та розвитку торговельної мережі, а відтак і кращого товару в країні є не лише їх продаж. Тож тут особливу увагу приділяють не лише закупівлі та реалізації квітів, а й найскладнішому процесу — селекційній роботі, виведенню нових сортів. Саме «Камелія» розпочала постачати покупцям власні сорти квітів, що не зів’януть наступного після купівлі дня — вони не один тиждень тішитимуть вас не тільки тривалим зберіганням, але й багатоцвіттям, ароматом, спогадами про нещодавнє свято.

Композиції із квітів — фішка компанії; тут не мають наміру навіть порівнювати букет у целофані й сумною стрічкою із завитком із багатоплановими, наповненими особливою енергетикою, композиціями флористів «Камелії».

В Україні, як і в усіх народів, символ кохання і любові — троянда. У «Камелії» вам нададуть ще більше корисної інформації — звісно, мовою квітів. Приміром, композиція сосни з трояндою символізує вічну молодість, а з гілкою сакури — відданість і лицарство. Тут відчувається прагнення не лише підібрати до кожного свята свій ексклюзивний, обраний саме для цієї події, квітковий сюрприз, але й особливе вміння дизайнерів — вдихнути філософський сенс в оригінальне послання тій, кращої за котру немає на цілому світі.

Ну а далі вас вже точно запам'ятають і складуть весільну композицію, і декорують залу, і всі будуть у захваті, бо це все від «Камелії» — і як завжди, зі смаком, а не химерно. До речі, не забудьте про букетик, який на щастя кидає наречена — спіймати і зберегти цей сувенір від «Камелії» воліє чимало подружок, адже він такий гарний і бездоганний.

«Кому ж мені дякувати?
Де той садівник невідомий,
Що виростив квітку чарівну —
Він буде радість мені дарувати!»

І на це поетичне питання у вас тепер є чітка відповідь! Бо ті, хто знається на святах, уже відвідав новий, із новорічної ялинкової голочки, магазин «Камелія» на вулиці Панаса Мирного в Києві. Відвідувачі в захваті — нічого схожого донині ніде не вдавалося побачити!
Тож не варто чекати на весну — а відразу рушайте на зустріч із нею до «Камелії»!