Вхід на сайт

Сучасна жінка

Євгенія Сидоренко: «Щирість, чесність і порядність — як у бізнесі, так і в житті. Для мене ці правила дуже прості й близькі…»
Опубликовано, 17 Січня 2017 р.

Власниця компанії Japonica, дистриб’ютор провідних косметичних товарів індустрії краси та повсякденного попиту з Японії — Євгенія Сидоренко. Одразу ж під час нашої розмови мені хотілося описати її одним словом «сонце». Вона світиться, заряджає своєю енергією, випромінює світло тепло та любов.
Вона дуже вродлива жінка, талановитий підприємець, бездоганний керівник, чудова дружина й любляча мама трійнят. У неї все розкладено по полицях і дуже систематично, адже вона точно знає, куди йде й навіщо це робить...

Євгеніє, розкажіть, будь ласка, про те, як Вам вдається в шаленому ритмі роботи виховувати трьох діточок і водночас мати такий чудовий вигляд?
Я не казатиму, що це дається мені легко. Напевно, найголовніше — це усвідомлення того, що все ти зробити не встигнеш. Тому щоранку я переглядаю список справ і розставляю пріоритети. Звісно, діти на першому місці. Далі — решта всіляких справ. Та й зовнішній вигляд — це твоє внутрішнє відображення. Багато в чому мені допомагає знання простих істин по догляду за шкірою, зокрема: правильне очищення та догляд; правильне харчування, спорт і хороший сон із позитивними думками.

У Вас дуже незвичайний напрям діяльності. Хоча навіть не напрям, а країна-партнер. Як можна описати японців у ролі партнерів? Та й загалом які правила гри?
Японці найбільше цінують щирість, чесність і порядність як у бізнесі, так і в житті. Вони дуже довго й ретельно обирають партнерів і представників, ставлять чимало запитань, збирають відгуки. Для мене ці правила дуже прості й близькі. Тому мені легко й цікаво вести бізнес саме з японськими партнерами. Натомість я отримую 100% віддачу, завжди своєчасний зворотний зв’язок і цілковиту готовність допомагати й ділитися всіма знаннями/досвідом.

Розкажіть про найближчі плани на майбутнє стосовно роботи.
Зараз дуже активними темпами розвивається колаборація сфери б’юті та фешн-індустрії. Я бачу в цьому величезний сенс і вже рухаюся в цьому напрямі. Знайомство та дружба з багатьма учасниками фешн-ринку — одне зі значущих подій цього року, я взяла участь у декількох масштабних заходах і як модель, і як б’юті-партнер. Мої найближчі плани — тісно співпрацювати з моїми новими фешн-друзями, надаючи дедалі більші можливості нашим українським дівчатам бути ще привабливішими та вродливішими.

Згодом настануть новорічні та різдвяні свята. Як плануєте їх відзначати?
Цей рік був для мене дуже насиченим на події та круті віражі. Тому наступний хочеться зустріти в колі близьких і зробити для моїх дітей справжнє свято-казку. Цим і перейматимуся.

Розкажіть про родинні традиції.
Мої батьки живуть в іншій країні. Але обов’язково двічі на рік відпустку ми проводимо разом. Це, безумовно, традиція та найкращий час, на який усі чекають. А ще ми дуже любимо пізні сніданки вихідного дня. Адже рідко вдається побути вранці всім разом у будні. Цей пізній спокійний сніданок дуже зворушливий і потрібний нам усім. І ось за накритим столом, не сиром і ковбасою, а саме якимись своїми стравами — хай це будуть сирники, які я люблю готувати, ми влаштовуємо сімейні посиденьки.

Яка страва завжди є на Вашому новорічному столі?
Окрім традиційних страв і салатів, на новорічному столі завжди качка по-пекінськи. Не секрет, що чоловіки дуже смачно готують м’ясні страви, жінкам годі й стояти поряд, а тому мій чоловік просто неперевершено готує цю святкову страву.

Яким фільмам і книгам Ви віддаєте перевагу?
Мене завжди цікавила тема лідерства, мотивації та розвитку. Я люблю переглядати фільми й читати книги на ці теми. Останнім часом дивлюся саме серіали. Найулюбленіший з них: «Картковий будиночок», і до речі, близька мені цитата головного героя Френка Андервуда: «Чесність — найліпший захист і кращий напад». Зізнаюся, зараз мало читаю художньої літератури. Більше цікавить ділова література. Рекомендую до прочитання роботу Еріха Фромма «Втеча від свободи» — присвячена аспектам влади, залежності й набуття особистісної незалежності. Цікава книга «Промови, що змінили світ». Для тих, перед ким стоїть завдання надихати й вести за собою.

Як Ви ставитеся до успіху й популярності?
Абсолютно спокійно. Для мене більш хвилюючими та важливими є мої перемоги над собою, досягнення моїх дітей, спокій та здоров’я моїх батьків. Ось до цього я ставлюся дуже серйозно.

Ви мама хлопчика і двох доньок. Наслідують Вам дівчатка?
Звісно, як і всі діти. Але мої доньки дуже вибірково ставляться до всього, зокрема й до своїх звичок. Тому переймають від мами найкраще. А різні слабкості ігнорують.

Чому діти навчили вас?
Вони навчили мене безумовної любові, незважаючи на втому й важкі дні. Навіть коли ти перебуваєш у вирі подій, відряджень, переговорів, діти на тебе чекають із відкритим серцем.

(Обкладинка спецпроекту "Сучасна жінка", новорічного номеру журналу "Смачна подорож, головною героїнею якого стала Євгенія)

Чи вірите Ви в новорічну магію? Що хочеться попросити в Діда Мороза в новорічну ніч?
Звісно, вірю. Я знаю та перевіряла, що коли скерувати у Всесвіт конкретно сформульовані посили, ти обов’язково це отримаєш. А в новорічну ніч цей ефект посилюється в сотні разів. Просити буду найважливіші речі — здоров’я для моїх рідних і близьких.

Ваші побажання читачам.
Бажаю всім читачам вірити в дива, завжди лишатися самими собою, твердо прямувати до своїх мрій і… любити.