Вхід на сайт

Апетитні новини

Родинні традиції. Готуємо імбирне печиво з Tarantino Family
Опубликовано, 3 Січня 2017 р.

Напередодні новорічних і різдвяних свят дедалі більше ми відчуваємо силу сім’ї та роду. Іще з дитинства пам’ятаємо великі дружні застілля, коли за столом збиралася вся рідня, оселя була наповнена любов’ю, теплом і щастям, та всюди лунав гучний дитячий сміх. Що вже мовити про церемонію прикрашання новорічної ялинки, підкладання під неї пакунків із подарунками та, звісно ж, про диво, на яке ми всі так із нетерпінням очікували й чекаємо. Ми цінуємо кожну хвилину в колі близьких. Приємно, коли є заклади, завдяки яким можливе здійснення цієї мрії. У сім’ї ресторанів Tarantino Family для маленьких гостей у вихідні організуються:
• захоплюючі тематичні майстер-класи;
• розважальні анімаційні програми з улюбленими героями,
• а також є послуга «Няня» у розвиваючих дитячих кімнатах, де ваша малеча точно не нудьгуватиме.
Певна річ, для маленьких гостей у ресторанах є спеціальне дитяче меню, до якого включено не лише смачні та корисні страви, а й незвичайна гра-«бродилка», котра перетворює процес вибору страв на вражаюче й цікаве дійство. Батьки зможуть оцінити справжню італійську кухню в мережах кафе «Руккола» і Tarantino Italian & Grill, а також гастрономічні хіти з різних країн світу в ресторані «Вілла Рів’єра».
Невдовзі настане мить, коли ми наряджатиме ялинку. Однак виникає несамовите бажання прикрасити її власноруч зробленими смачними іграшками. Ось ми й вирушили на кулінарний майстер-клас із приготування імбирного печива.
Ароматний імбирний пряник — певно, найвідоміший символ Різдва та Нового року після Святого Миколая, Санта-Клауса й ошатної ялинки. Солодкий запах імбиру й кориці створює святкову царину та викликає найприємніші спогади. Різдвяні пряники у формі чоловічків, сердець і ялинкових іграшок дуже легко готуються. Як? Нам і діткам розповів і показав су-шеф ресторану «Вілла Рів’єра» Павло Сидоренко.

Детальніше - в новорічному номері журналу "Смачна подорож"