Вхід на сайт

Ресторанний гід

Інтелектуальна пивоварня Syndicate beer & grill
Опубликовано, 12 Липня 2016 р.

Унікальність Syndicate beer & grill розпочинається ще із входу до закладу. Попрямувавши сходами вниз, передусім вражають його розміри: височенні стелі й, власне, гвинтові сходи, що ведуть на підвісний поверх, звідкіля відкривається панорамний вид на простору основну залу зі сценою та барними стійками. На особливу увагу заслуговує незвичайна інсталяція та головне місце для селфі — раритетний Ford Т9 1927 року.

Потрапляючи в Syndicate beer & grill, ви повертаєтеся до Америки епохи 30-х років минулого століття. Інтер'єр закладу облаштований дерев'яно-металевими конструкціями й виконаний в стилі loft: зостаріла різьблена барна стійка, дизайнерські дерев'яні ящики, добротні шкіряні стільці, глибокі дивани, грубі столи, важкі люстри й масивні штори. Тут немає зайвого декору, а головний акцент — на деталях, дрібницях і тематичному оформленні, у якому відображена концепція класичного американського пабу.

В Syndicate beer & grill готують власне авторське крафтове пиво. Воно нефільтроване й непастеризоване, а строк зберігання всього декілька діб. Основні типи пива шість, проте пивні сомельє весь час експерементують зі смаками. Не може не привернути увагу велика шоу-кухня, де кожен гість може споглядати за процесом приготування страв. Якраз тут розмістилися хоспер, гриль й акваріуми для лобстерів.

Меню Syndicate beer & grill базується на «трьох китах»: 1) пастрамі, 2) лобстери й 3) стейки, а також є майже 100 незвичайних гастрономічних позицій. Дуже насичене та небанальне меню. Syndicate beer & grill позиціонує себе як перший ресторан на українському ринку з найбільшим вибором альтернативних стейків. Своєрідність полягає в тім, що для приготування стейків м'ясо беруть не з однієї частини туші бичка, а із семи.
З усіх київських закладів лише Syndicate beer & grill може похизуватися правильним приготуванням пастрамі — нью-йоркського делікатесу з яловичої грудинки, що готується за складною рецептурою. Час приготування — 14–16 діб, а іноді — 18.

Унікальною особливістю Syndicate beer & grill є програма «Розумний дім», завдяки якій баланс музики, драйву й освітлення регулюється автоматично. Саме тому ресторан може стати унікальним місцем для організації святкових подій, а також у ньому можна проводити гастрономічні вечірки, дегустації та навіть конференції. За потреби надається можливість керувати звуком безпосередньо з планшета й транслювати необхідну інформацію на плазмові екрани, розташовані в закладі.

Ресторан розрахований на 140 посадкових місць у залі і 60 — на літньому майданчику. Найпопулярніше місце в закладі — контактна барна стійка з видом на сцену.
Щоп’ятниці та щосуботи з 21.00 і до опівночі тут можна вдовольнитися насиченою музичною програмою та послухати живу музику у виконанні рок- і кантрі-гуртів.

Радимо обов'язково відвідати Syndicate beer & grill!

Навряд чи вам удасться знайти ще одну таку ж інтелектуальну пивоварню з насиченим і незвичним для столичних ресторанів меню, а також професійною кухнею з відкритим грилем, коптильнею та піччю-хоспер.

Адреса ресторану
Syndicate craft beer & grill у Києві:
вул. Суворова, 4/6
конт. тел. (050) 307-5793
www.facebook.com/syndicatebeer