Вхід на сайт

Ресторанний гід

Кафе «Хачапурі і Вино» — затишний дім, привітний господар, хачапурі й вино
Опубликовано, 13 Травня 2016 р.

Моя любов до Грузії не дає мені спокою, і я з радістю переступаю поріг кожного грузинського смачного закладу, розташованого в Києві. Наразі йтиметься про один із них.
Нещодавно в самісінькому серці української столиці відкрилося кафе грузинської кухні «Хачапурі і Вино». Тут є все необхідне для типового грузинського застілля: затишний дім, привітний господар, хачапурі й вино.

Місцезнаходження. «Центріше» не буває. Київ, Майдан Незалежності, одразу за Головпоштамтом. Вивіска брунатного кольору із жовтими літерами «Хачапурі і Вино» скерує вас до потрібного місця.
Інтер'єр. Дерев'яні діжки, ретельно складені дрова, картини з грузинськими мотивами, глечики з пшеницею як символ багатого й життєрадісного господаря, дерев'яні меблі, подушки й штори з грузинськими мотивами. Приміщення розраховане на 80 осіб.
Тераса максимально відкрита для насолоди сонечком із чудовим виглядом на середмістя за теплої пори року.
На першому поверсі закладу розташовані чотири невеличкі зали. Особливу увагу відвідувачів привертає відкрита кухня, де кухарі майстерно готують хінкалі й хачапурі.
А ось я найбільше вподобала найвіддаленішу залу, у якій на стіні зображений у вигляді барвистої картини грузинський ринок, де кожен персонаж продає борошно зі свого регіону. Ну й, звісно, у закладі лунає грузинська музика — без неї ж ніяк.

Їжа. Я особисто не знайома з людьми, котрі нехтують грузинською кухнею. Навіть у подумках про хінкалі, хачапурі по-аджарськи, сациві й чурчхели одразу виникає бажання перепочити й поласувати цими смаковитими стравами. Ех...
Меню неабияк вражає своїм розмаїттям та неперевершеним смаком. 8 видів хачапурі, 7 видів хінкалі (по 12!!! грн за штуку). Мінімальне замовлення — 4 штуки, соління з діжки, асорті пхалі з волоськими горіхами (з буряку, шпинату, моркви, квасолі тощо), а ще харчо, курча табака з хрусткою скоринкою, чашушулі й оджахурі та горіховий торт на десерт.
Шеф-кухар — грузин, котрий готує страви за унікальними давніми рецептами. Секрет успіху приготування смачних страв у «Хачапурі і Вино» доволі простий: спеції, часник, зелень, м'ясо, соуси, вино та гарний настрій під час приготування. Відчувається, що в кожну страву вкладено душевні тепло й любов.

«Хачапурі і Вино» — це бездоганне місце для проведення відпочинку, зустрічі з друзями, обіду з партнерами або вечері з усією родиною.
Грузія — це особлива культура та філософія, в основі якої закладені пошана, данина до традицій і, певна річ, любов! Як відомо, кожне застілля не минає без гарного дотепного тосту. Тож випиймо за любов!
До зустрічі в «Хачапурі і Вино»!

Грузинське кафе «Хачапурі і Вино»

Київ, вул. Б. Грінченка, 2/1,
(м. Майдан Незалежності)
тел. (050) 460-4445, (044) 390-7109
Працює з 10-00 до 23-00

м. Київ, вул. В. Васильківська, 57/3
(м. Олімпійська)
телефон (050) 448-4033
Працює з 11:00 до 23:00

www.hachapuri.kiev.ua
https://www.facebook.com/hachapuricafe/